Shibari Night s miniworkshopem

(Termín: 20.06.2015 19:00 - 23:30, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás na Shibari Night v sobotu 20. června 2015 v Brně – na setkání milovníků provazů. Můžete si tu pohrát s provazy v inspirující atmosféře setkání s podobně naladěnými lidmi, můžete se od ostatních naučit nová vázání, zopakovat si a trénovat vázání z workshopů, pobavit se s přáteli nebo získat nové.

Náplň mini-workshopu bude stanovena s přihlédnutím k pokročilosti účastníků.

Kdy: vstup do objektu od 19:00, začátek mini-workshopu 19:30

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, na kterých je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin. Informace o místě obdržíte po přihlášení.

S sebou: provazy (je možno je zakoupit, případně nejdřív i zapůjčit, na místě), jídlo a pití si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, chladnička, nádobí) a také kávy a čaje.

Vstupné: 50 Kč/osobu – na úhradu pronájmu.

Na akci je nutné se přihlásit předem přes níže uvedený formulář nebo na Facebooku. Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Fotografování ostatních účastníků je zakázáno, ale můžete si fotit POUZE svého partnera nebo sami sebe tak, aby na fotce nebyl nikdo jiný. Organizátor si vyhrazuje právo fotky zkontrolovat nebo případně i smazat.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek