Shibari Night s miniworkshopem

(Termín: 09.11.2018 19:00 - 23:30, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás na Shibari Night 9. listopadu 2018 v Brně s miniworkshopem Moldau na téma:

„Jak změnit náladu pomocí vázání – pět fází smutku“.

Někdy na vázání prostě není nálada. Něco nás trápí a ne a ne se toho zbavit. Vyzkoušíme si, jak cíleně projít všemi pěti přirozenými fázemi smutku zrychleně a pomocí provázků. Zaměříme se nejdříve na vázané a posléze i na vázající.

Miniworkshop je vhodný pro pokročilé i začínající.
Pokud na akci nemáte s kým vázat, dejte nám vědět při přihlášení, pokusíme se sestavit dvojice z přihlášených. Všechny prostory jsou pro vás po skončení WS k dispozici do pozdních hodin.

Kdy: vstup do objektu od 18:30, začátek mini-workshopu 19:30

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, na kterých je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin. Informace o místě obdržíte po přihlášení.

S sebou: provazy (je možno je na místě zapůjčit – dejte vědět při přihlášení), jídlo a pití si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a také kávy a čaje.

Vstupné: 50 Kč/osobu – na úhradu pronájmu.

Na akci je nutné se přihlásit předem přes níže uvedený formulář nebo na Facebooku. Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Fotografování ostatních účastníků je zakázáno, ale můžete si fotit POUZE svého partnera nebo sami sebe tak, aby na fotce nebyl nikdo jiný. Organizátor si vyhrazuje právo fotky zkontrolovat nebo případně i smazat.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Zasílání pozvánek