Shibari Night: Večer splněných přání (z cyklu Hravá setkání)

(Termín: 11.01.2019 18:30 - 23:59, místo: Brno – Domeček)

Tak Vánoce jsou za námi. Máte ale v šuplíku ještě pár nesplněných přání? Takových, která se Ježíškovi nepíší? Tak nám je napsat můžete!

Zveme vás na první letošní Shibari Night z cyklu Hravá setkání s miniworkshopem Moldau v pátek 11. ledna 2019 v Brně.

V odkazu níže můžete v dotazníku vyplnit 4 otázky o tom, jak byste si tento večer představovali. (Uzávěrka pro vyplňování je ve středu 9.1.2019.) Z výsledků poskládáme večer, na který určitě nezapomeneme!
Dotazník:  https://goo.gl/forms/FzvulLQznBZiiyfu1

Miniworkshop je vhodný pro pokročilé i začínající.
Pokud na akci nemáte s kým vázat, dejte nám vědět při přihlášení, pokusíme se sestavit dvojice z přihlášených. Všechny prostory jsou pro vás po skončení WS k dispozici do pozdních hodin.

Kdy: vstup do objektu od 18:30, začátek miniworkshopu v 19:30

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, na kterých je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin. Informace o místě obdržíte po přihlášení.

S sebou: provazy (je možno si je na místě zapůjčit – dejte vědět při přihlášení), jídlo a pití si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a také kávy a čaje.

Příspěvek na akci: 50 Kč/osobu

Na akci je nutné se přihlásit předem přes níže uvedený formulář nebo na Facebooku. Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz
Nezapomeňte vyplnit dotazník:  https://goo.gl/forms/FzvulLQznBZiiyfu1

Fotografování ostatních účastníků je zakázáno, ale můžete si fotit POUZE svého partnera nebo sami sebe tak, aby na fotce nebyl nikdo jiný. Organizátor si vyhrazuje právo fotky zkontrolovat nebo případně i smazat.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek