Shibari Night v Brně

(Termín: 31.01.2019 18:30 - 23:59, místo: Brno – Domeček)

Jen si / se tak zavázat? Užít si večer s provazy? Setkat se s podobně naladěnými lidmi?

Psali jste si o vázací setkání během týdne a my ho slíbily na čtvrtek 31.1.

Shibari Night v Brně bude tentokrát bez miniworkshopu.  Můžete využít prostory k procvičení věcí z minulých workshopů, třeba i s radou Moldau. Můžete pro vázání v soukromí zajít do sklepních místností. Můžete se setkat v příjemném prostředí s někým i na první vázání (pokud mi napíšete, můžu pomoci s hledáním protějšku). Můžete se seznámit, povídat si, ptát se. Vázat.

Kdy: čtvrtek 31.1.2018 – vstup do objektu od 18:30

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, na kterých je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin. Informace o místě obdržíte po přihlášení.

S sebou: provazy (je možno si je na místě zapůjčit – dejte vědět při přihlášení), jídlo a pití si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a také kávy a čaje.

Příspěvek na akci: 50 Kč/osobu

Na akci je nutné se přihlásit předem přes níže uvedený formulář nebo na Facebooku. Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Fotografování ostatních účastníků je zakázáno, ale můžete si fotit POUZE svého partnera nebo sami sebe tak, aby na fotce nebyl nikdo jiný. Organizátor si vyhrazuje právo fotky zkontrolovat nebo případně i smazat.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek