Shibari Night: Hravé setkání s Moldau – Naháči

(Termín: 22.02.2019 19:00 - 23:59, místo: Brno – Domeček)

Vázání v oblečení je fajn, ale zkoušeli jste někdy vázat jen ve spodním prádle (nebo bez)? Víte jaký je v tom pocitový a emoční rozdíl? V čem se liší od vázání s oblečením a na co si musíte dát pozor? Že se stydíte? To budou všichni.
 
Průběh večera:
První fáze: Diskuze nad pocity, úskalí při vázání na holou kůži
Druhá fáze: Vázání ve spodním prádle či méně (oba). Místnost bude osvětlena jedním ústředním světem, toť vše. Užijte si to! (V rámci slušného chování, postelové vázání si prosím nechte na doma, případně je možné vázat i v soukromí ve spodním patře. Po domluvě.)

Kdy: vstup do objektu od 18:30, začátek programu v 19:30

Setkání je vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé páry.
 
Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, na kterých je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin. Informace o místě obdržíte po přihlášení.
Všechny prostory jsou pro vás po skončení WS k dispozici do pozdních hodin.
 
S sebou: provazy (je možno si je na místě zapůjčit, pokud budete vázat přes prádlo – dejte vědět při přihlášení), jídlo a pití si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a také kávy a čaje.
 
Příspěvek na akci: 50 Kč/osobu
 
Na akci je nutné se přihlásit PŘEDEM NA WEBU:
http://akce.xbondage.cz/akce/shibari-night-2019-02-22/
Pokud na akci nemáte s kým vázat, dejte nám vědět při přihlášení, ale tentokrát je málo pravděpodobné, že sestavíme dvojice z navzájem cizích lidí. A ne, diváci nejsou vítaní 🙂
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek