Shibari Night: Hravé setkání s Moldau

(Termín: 07.06.2019 19:00 - 23:59, místo: Brno – Domeček)

V Brně v pátek 7.6. vás zveme opět do světa provazů na jednom z „Hravých setkání“. Můžete se přidat ke krátkému programu, kterým nás provede Moldau nebo můžete využít prostory k vlastnímu vázání, či jen k setkání s dalšími milovníky provazů. Akce je vhodná pro začínající i pokročilé.
Téma večera:

Čím víc, tím líp!

Pohodlné vázání? Už jste někdy spotřebovali všechny provazy najednou? Jaký je to pro partnera pocit? Zkusíme to při omotávání různých částí těla. Ukážeme si jak na to, aby to i drželo. A jak to ještě více utáhnout? Jak působit více či méně bolesti?
Předvedeme si jednoduché triky jak a kde více utahovat. Přineste si karabiny, hůlky či kolíčky na prádlo. Budou se hodit 🙂

Pokročilost:

Toto HS je vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé.

Kdy: vstup do objektu od 18:30, začátek programu v 19:30

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, na kterých je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin. Informace o místě obdržíte po přihlášení.
Všechny prostory jsou pro vás po skončení WS k dispozici do pozdních hodin.
 
S sebou: provazy (je možno si je na místě zapůjčit, dejte vědět při přihlášení), karabiny, hůlky či kolíčky na prádlo. Jídlo a pití si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a také tu jsou pro vás čaje a káva.
 
Příspěvek na akci: 50 Kč/osobu
 
Pokud na akci nemáte s kým vázat, dejte nám vědět při přihlášení, pokusíme se sestavit dvojice z přihlášených.
Dotazy k akci můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek