Hravá Shibari Night s Moldau a rope jam

(Termín: 25.06.2021 19:00 - 23:59, místo: Brno – Domeček)

Někdy na vázání prostě není nálada? Jak se vyladit pomocí provazů?

Zveme vás na Hravou Shibari Night v pátek 25. června 2021 v Brně s miniworkshopem a na následující volný rope jam.

Úvodní miniworkshop Moldau bude na téma: „Jak upravit náladu pomocí vázání – 5 fází smutku“.

Někdy na vázání prostě není nálada. Něco nás trápí a ne a ne se toho zbavit. Vyzkoušíme si, jak cíleně projít všemi pěti přirozenými fázemi smutku zrychleně a pomocí provazů. Zaměříme se nejdříve na vázané a posléze i na vázající.

Pokročilost: Miniworkshop je vhodný pro pokročilé i začínající. Pokud neumíte ani svázat ruce, přijďte dřív, od 18:45 vás to naučíme.

Kdy: vstup do objektu od 18:30, začátek mini-workshopu 19:30, po skončení rope jam

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu vstup pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, doporučujeme si vzít na vázání vlastní deku nebo jinou pokrývku. V objektu je možno po včasné domluvě přespat, ale počítejte s tím, že kolem bude živo do pozdních hodin.  Informace o místě obdržíte po přihlášení.

Přihlášení: na webu nebo v události na Facebooku

S sebou: provazy (je možno si je na místě v omezeném množství zapůjčit, rezervujte si je při přihlášení), jídlo a pití (do sálu pouze v uzavíratelné lahvi) si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a přineseme pro vás také čaje a kávu.

Příspěvek na nájem: 50 Kč/osobu

Pokud na akci nemáte s kým vázat, dejte nám vědět při přihlášení, pokusíme se sestavit dvojice z přihlášených. Všechny prostory jsou pro vás po skončení WS k dispozici do pozdních hodin.

Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Fotografování ostatních účastníků je zakázáno, ale můžete si fotit POUZE svého partnera nebo sami sebe tak, aby na fotce nebyl nikdo jiný. Organizátor si vyhrazuje právo fotky zkontrolovat nebo případně i smazat.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek