Shibari Night s mini WS: Takate Kote

(Termín: 01.09.2021 18:30 - 23:29, místo: Brno – Domeček)

Už jste někdy vázali Takate Kote (TK), ale příliš si to nepamatuje? Hodilo by se vám rychlé opakování? Tak tento miniworkshop je pro vás! Pod vedením Jeníka (@jj_shibari) se budeme věnovat vázání TK a projdeme ho krok po kroku. Existuje více variant, jak ho uvázat. My si zopakujeme tu, kterou učí Soptík. Kromě čisté techniky jak TK uvázat si řekneme i pár tipů, které se vám mohou hodit později. A ukážeme si i zamykání ramen. Na workshopu zůstaneme čistě na zemi.

Po skončení mini WS můžete dál vázat na ropejamu, kde si můžete opakovat TK nebo si jen tak zavázat. Spodní místnosti objektu lze po předchozí domluvě využít k vázání i během WS.

Pokročilost: Miniworkshop je vhodný pro mírně pokročilé, kteří již mají zkušenosti s TK nebo případně s jiným vázáním. Není určen pro úplné začátečníky.

Kdy: tentokrát výjimečně ve středu 1.9.2021, vstup do objektu od 18:30, začátek mini-workshopu 19:00, po skončení pokračuje rope jam

Kde: Domeček v Brně – vstup po přezutí, do sálu vstup pouze v ponožkách nebo bosky. V sálu jsou k dispozici žíněnky, doporučujeme si vzít na vázání vlastní deku nebo jinou pokrývku. Informace o místě obdržíte po přihlášení.

Přihlášení: zde na webu – kapacita je omezená

S sebou: 2 – 3 provazy o délce cca 8m (je možno si je na místě v omezeném množství zapůjčit, rezervujte si je při přihlášení), jídlo a pití (do sálu pouze v uzavíratelné lahvi) si přineste podle chuti – k dispozici je kuchyňka (sporák, nádobí) a přineseme pro vás také čaje a kávu.

Příspěvek na nájem: 50 Kč/osobu

Pokud na akci nemáte s kým vázat, dejte nám vědět při přihlášení, pokusíme se sestavit dvojice z přihlášených.

Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Fotografování ostatních účastníků je zakázáno, ale můžete si fotit POUZE svého partnera nebo sami sebe tak, aby na fotce nebyl nikdo jiný. Organizátor si vyhrazuje právo fotky zkontrolovat nebo případně i smazat.

O Jeníkovi: Vážu (jako rigger) od roku 2017 a to bez větší pauzy. Za tu dobu jsem navštívil už pár desítek workshopů našich českých riggerů. V shibari jsou pro mě nejdůležitější emoce, užívám si sadistické vázání a improvizaci. Co se techniky týče, tak jsem tak trochu perfekcionista. Rád vážu jak ve vzduchu tak na zemi.
Foto vázání: https://www.instagram.com/jj_shibari/


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v Shibari Night

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek