Workshop predicament bondage

(Termín: 08.05.2015 18:00 - 23:30, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás na workshop Predicament bondage, který se bude konat v pátek 8. 5. 2015 v Brně.

Workshop je určen pro ty, kteří rádi občas hravou formou potrápí své partnery. Dejte jim na výběr mezi dvěma pozicemi, z nichž žádná není pohodlná, a pozorujte, jak se vrtí tam a zpět.

IMG_5586Nepřesný překlad výrazu Predicament bondage je zlomyslná bondage. V rámci bondage si partner může vybírat mezi zpravidla dvěma nepohodlnými pozicemi. S časem, rostoucí bolestí, únavou svalů nebo dalšími „nepohodlnými pocity“ je nucen přesouvat se tam a zpět mezi polohami… K predikamentu můžete použít například svorky na bradavkách. Oběť si tak bude muset vybrat mezi tím, jestli stát na špičkách nebo se bude tahat za bradavky, viz obrázek.

Program workshopu:

Na workshopu si ukážeme a vyzkoušíme mnoho různých nápadů a scénářů na predicament bondage. Workshop není zaměřený na techniku vázání, ale na nápady, jak hravě potrápit partnera v rámci predicament bondage.

Pokročilost:

Workshop je vhodný pro ty, kteří mají základní zkušenosti s vázáním v libovolném stylu. Postačují znalosti imobilizace partnera jakýmkoliv způsobem. Není nutné mít pokročilé znalosti. Workshop není vhodný pouze pro úplné začátečníky, kteří nikdy nedrželi provaz v ruce.

Několik ukázek predicamentů:

V galerii našich akcí najdete hned několik ukázek predicamentů:

cb_img_6721 Strach z nože vs. nepohodlí závěsu – bylo jen otázkou času, kdy špička nože donutí modelku zvednout levou nohu a raději se položit do ne moc pohodlného závěsu.


dsc_4457c Stání na špičce jedné nohy vs. provaz okolo hlavy – dosednutí na celé chodilo dotáhne provazy uvázané okolo hlavy. Ty působí více na psychiku než že by přímo škrtily.


img_2623o Bití přes lýtko vs. nepohodlí závěsu – modelka má na výber dvě možnosti: stát na zemi a nabízet své lýtko jako snadný terč pro bicí nástroj nebo zvednou nohu a položit se do ne moc pohodlného závěsu.


img_2569 Stání na špičkách vs. provaz zařezávající se do rozkroku – klasická pozice s výberem mezi nepohodlným stáním na špičkách (v tomto případě ještě ztížené způsobem uvázání nohou) nebo provazem, který se až bolestivě zařeže do rozkroku při povolení špiček. Dále stačí už jen čekat…


dsc_0141 Stání na špičkách vs. provaz zařezávající se do rozkroku vs. jazyk přitažený k závěsnému provazu. Předchozí predicament rozšířený o další volbu – položení se do závěsného provazu hrudního úvazu odlehčí špičkám a rozkroku, ale kolíček na jazyku donutí modelku hodně vystrčit na jazyk.


Na workshopu se zaměříme na jednodušší predicamenty, k jejichž vytvoření nemusíte umět závěsnou bondage.

Vezměte si s sebou:

  • provazy – kratší i delší, více kusů (možno zapůjčit, dejte vědět při registraci, případně lze provazy i zakoupit)
  • 1-3 karabiny jakéhokoliv typu
  • svorky na bradavky nebo kolíčky na prádlo

Dále by se Vám mohlo hodit, ale není vysloveně nutné:

  • kladka (příklad)
  • roubík (pokud možno celohlavový postroj)

Doporučujeme volnější oblečení umožňující dostatečnou pohyblivost a neizolující provaz od těla (nevhodný je například korzet nebo džíny). Pro ostýchavější doporučujeme volnější tričko, pod které se schovají svorky na bradavky (případně můžete vynechat vázání zahrnující bradavky).

Organizační pokyny

Otevření prostor: 18:00, začátek workshopu: 18:30.

Jste zváni po skončení na *After Party* s volným vázáním, povídáním nebo jiným akčněním.

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen v ponožkách nebo bosky. Pokud se dopředu domluvíte, je možné v objektu přespat na žíněnkách ve vlastním spacáku, ale počítejte s tím, že v místnosti se bude žít do pozdních hodin.

Není nezbytně nutné přijít v páru. Pokud nám dáte vědět při registraci, pomůžeme v předstihu sestavit dvojice.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

 


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek