Workshop závěsné bondage

(Termín: 20.06.2015 15:00 - 19:00, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás na workshop závěsné bondage, který se bude konat v sobotu 20.6.2015. Na workshopu se naučíte boční závěs – Yoko tsuri. Tento workshop je pro pokročilejší, resp. k účasti je nutné zvládnutí vázání 2-provazového Takate Kote.

IMG_5531Vezměte si s sebou:

  • Provazy – 6-7x 8-9 metrů jutových nebo konopných provazů. Více o výběru provazu. Provazy bude možné zakoupit nebo půjčit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, pošlete dotaz na mail uvedený v kontaktech.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování.

Organizační pokyny

Otevření prostor: 14:30, začátek workshopu: 15:00, konec: 19:00.

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen v ponožkách nebo bosky.

Od 19:00 proběhne ve stejných prostorech Shibari Night s miniworkshopem, na kterou jste také zváni. Pokud se dopředu domluvíte, je možné v objektu po akci přespat na žíněnkách ve vlastním spacáku, ale počítejte s tím, že v místnosti se bude žít do pozdních hodin.

Není nezbytně nutné na workshop přijít v páru. Pokud nám dáte vědět při registraci, pokusíme se v předstihu pomoct se sestavením dvojice.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

 


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek