Workshop Znehybnění jedním provazem

(Termín: 09.01.2018 20:00 - 22:00, místo: Praha – Karlovo náměstí)

Představujeme vám cyklus workshopů s Joan von Brook. Workshopy budou vedené tak, aby si zavázal úplně každý, i úplný začátečník. Probíhat budou každé druhé úterý v útulném centru nedaleko Karlova náměstí. Vzhledem k nízkému počtu párů, které se mohou registrovat, bude mít každý vrchovatou pozornost lektorky.

Na úvodním workshopu tohoto cyklu jsme se zaměřili na to, jak jedním provazem způsobit emoce bez použití techniky. Téma jednoho provazu se tím však nevyčerpalo.

Nyní se naučíme použít jediný provaz k tomu, abychom částečně nebo úplně znehybnili partnera. Využijeme k tomu nejen provaz, ale také anatomii těla, které při správném zafixování klíčových částí zbytek práce udělá za nás. Při těch nejvíce minimalistických vázáních nám navíc ještě hodně provazu i zbyde.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti – od úplných začátečníků po pokročilé.

Vezměte si s sebou:

  • Provaz – na místě budou v omezeném množství k zapújčení i zakoupení
  • Pohodlné oblečení

Organizační pokyny:

Workshop se bude konat v příjemném centru nedaleko Karlova náměstí, přesná adresa vám bude zaslána až po schválení registrace. Vstup pouze bez bot nebo v přezůvkách. V prostoru je koberec, podložky nejsou potřeba.

Na workshop je nezbytné se včas zaregistrovat, počet míst je omezený. Níže naleznete registrační formulář. Cena v registračním formuláři je pro jednu osobu. Při registraci uveďte počet osob (tj. pro pár vyberte 2 místa). Pro schválení rezervace můžeme požadovat platbu předem. Studentské a sociální slevy na vyžádání.

Nemusíte přijít v páru, dvojice lze sestavit i na místě, nicméně doporučujeme přijít s partnerem. Pokud se hlásíte jako jednotlivec, prosím uveďte, zda byste chtěli vázat s mužem nebo ženou a zda preferujete vázat nebo být vázání. Pokud již máte domluveného partnera, ale bude se hlásit samostatně, rovněž jej uveďte do poznámky. Registrace jednotlivců schvalujeme tak, abyste měli odpovídajícího partnera. U jednotlivců se může stát, že registrace nebude schválena z důvodu absence vhodného protějšku.

Joan von Brook se v komunitě pohybuje od roku 2013 a od roku 2014 se účastní workshopů pořádaných Soptíkem jako jeho modelka, lektorka nebo obojí. Od začátku má zkušenosti s oběma stranami provazu. Při výuce se proto soustřeďuje na předávání informací vázajícím i vázaným.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek