Workshop Začátečníci, diamanty, závěsy

(Termín: 17.11.2018 - 18.11.2018 11:00 - 18:00)

Listopadové workshopy nabídnou program pro všechny úrovně pokročilosti. V sobotu začneme workshopem pro začátečníky, kde se naučíme praktická základy techniky. Následovat bude workshop na vázání diamantových vzorů. V neděli rozšíříme znalosti o méně tradiční závěsy. Budeme se učit improvizované závěsy ve volném stylu a celotělové závěsy.

Témata volně navazují na workshopy konané 13-14.2018 – Začátečníci, improvizace, emoce.

WS 1: Vázání pro začátečníky – základy techniky

Sobota 11-15:00

Na tomto workshopu se naučíme základy vázání. Od jednoduchých úvazů budeme postupovat k základům techniky a jejího pochopení, abyste mohli volně vázat a neomezovali se jen na pár vzorů. Na programu bude zejména:

  • používání a manipulace s provazem
  • základní vázání rukou a nohou
  • šněrované vázání
  • hrudní úvaz (Takate kote)

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

WS 2: Diamantové vzory

Sobota 16-18:00

Jedním z vizuálně nejpřitažlivějších prvků japonské bondage jsou vázání, ve kterých provazy vytváří diamantové vzory (japonsky hishi). Na tomto workshopu se naučíme několik takových vázání.

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky až mírně pokročilé. Začátečníci by měli zároven absolvovat workshop č. 1.

WS 3: Méně tradiční závěsy

Neděle 11-18:00 (s přestávkou na oběd)

Na workshopu se naučíte krok po kroku vázat méně obvyklé závěsy. Na programu budou improvizované závěsy a celotělové závěsy. Zvláštní pozornost bude věnována bezpečnosti, správnému uvázání závěsných provazů a pohodlnosti závěsu.

Pokročilost: Workshop je určen mírně pokročilým. K účasti je nutné umět vázát 2-provazové Takate Kote a celotělový diamantový úvaz. Podmínku splní i začátečníci, kteří se účastnili workshopu č. 1 a 2. Je vhodná i znalost základů volného vázání. Doporučujeme i absolvování Začátečníci, improvizace, emoce – workshop č. 3 –  v termínu 14.10.2018.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 2-3 provazy na workshop č. 1, 5-6 provazů na workshop č. 2 a 9-12 provazů na workshop č. 3. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné zakoupit nebo na sobotní workshop i půjčit na místě. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, pošlete nám dotaz.
  • Karabiny nebo kruh na zavěšování pro workshop č. 2. Základní karabiny v omezeném množství budou k zapůjčení na místě, kruh a karabiny bude možné zakoupit.

Registrace se provádí na www.subspacestudio.cz.


Označeno v workshop

Zasílání pozvánek