Workshop Podmanivé vázání s Ardentem

(Termín: 26.01.2019 16:30 - 23:00, místo: Brno – Domeček)

BDSM je tu proto, abychom si užili emoce, které v normálním životě neprožíváme. Někdy se ale příliš soustředíme na techniku, něčeho se ostýcháme, nebo nás něco vyvádí z míry, a místo dramatické hry pak prožíváme hlavně nervozitu a rozpaky, případně se nám podaří jen nekontaktní šněrovačka.

Náplň workshopu:

Na tomto workshopu se zaměříme na přístup k vázání a na celkový projev vázajícího i vázaného, abychom jeden pro druhého (ale ani sami pro sebe) nepůsobili toporně a užili si silné zážitky. Zkusíme vázat něžně i drsně a budeme to kombinovat. Budeme se soustředit více na partnera než na provaz. Partnera pohladíme, zbijeme, nebo mu alespoň zahrozíme, povodíme si ho a užijeme si, jak se bude tvářit. Případné chyby, které se nám budou vkrádat do hry, zapracujeme. Hru budou ovlivňovat oba partneři.

Ukázka vázání na úvod:

Ještě před workshopem se můžete nechat naladit ukázkou vázání Ardenta a to od 17:00. Vítaní jsou i ti diváci, kteří pak nebudou pokračovat na WS. Můžete například využít prostory objektu k vlastnímu vázání nebo setkání.

 Vezměte si s sebou:

· Chuť, trochu strachu, klid
· Provazy – 4 – 6 provazů, na místě budou v omezeném množství k zapůjčení
· Pohodlné oblečení
· Bicí nástroje – pokud je máte rádi
· Šátek na oči

Pokročilost:

WS je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé (účastníci by měli znát alespoň základy); vítána je i vzájemná inspirace.

Organizační pokyny:

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Otevření prostor:    16:30
Ukázka vázání:        17:00
Workshop:               18:00 – 22:00

Pokud se vám nedaří najít protějšek pro vázání a dáte nám vědět při registraci, pokusíme se pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

O lektorovi: Ardent Michal

Shibari se věnuje 5 let. Učí se především u Soptíka a navštěvuje také workshopy zahraničních riggerů (Yoroï Nicolas, WykD, Riccardo WildTies, Kasumi Hourai, Pedro Cordas, Peter Slemrian, Andrea Ropes). Velmi ho baví koncept Rough Body Play Franka a Sheily.

Má rád vázání, spank a D/s emoce a komunikaci mezi partnery.

www.ardentshibari.com


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek