Workshopy s Jankem

(Termín: 23.03.2019 11:00 - 18:00, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás na vázací workshop vedený Dianou Verou, který bude zaměřený více na prožitky než na výuku techniky.

Jak se váže srdce

Staráme se o to, jak vázáním vyvolat emoce. Jak se ovšem o sebe či partnera staráme, když emoce přijdou, ale jsou jiné, než jsme si přáli? Jak se cítíme, když naopak žádné nepřichází? Co všechno můžeme ještě ovlivnit a co je dílo náhody a kouzlo nechtěného?

Ráda bych vám nabídla vhled do toho, jak můžeme na pocity vyvolané vázáním nahlížet, zpracovávat je a využívat k osobnímu růstu. Domnívám se totiž, že reflexe patří k praktikování shibari stejně jako aftercare k session.

Workshop je určen těm, kteří

•  spatřují v shibari dobrou možnost poznávat sám sebe skrze interakci s druhými
•  si přejí vykročit z komfortní zóny a v atmosféře bezpečí a vzájemného respektu prozkoumat své pocity
•  si chtějí dopřát prožitkový shibari workshop
Samozřejmostí je, že nikdo nebude do ničeho nucen. Předpokládá se schopnost převzít za sebe a své pocity zodpovědnost a ostatní brát pouze jako zrcadlo umožňující nový úhel pohledu.

Úroveň:

Určeno jak pro začátečníky tak pro pokročilé, vhodné je předem absolvovat jakoukoli jinou akci komunity, sraz nebo workshop.

S sebou:

Šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu.

Organizační pokyny:

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Otevření prostor:    10:30
Workshop:               11:00 – 18:00
Přestávka na oběd: cca 14:00 – 15:00

Registrace:

Přihlašuje se pouze jako pár, maximální počet párů je 12, jediné platné přihlášení je přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz


Lektorka Diana Vera:

Vázat jsem začala v roce 2014. Původně mě na první workshopy přitáhla potřeba se naučit základní úvazy, abych mohla technicky bezpečně realizovat své erotické fantazie. Záhy se mi otevřel barvitý komplexní svět bondage inspirované východním stylem, který zdaleka překračuje hranice ložnice nebo partnerské intimity. V mém podání si v shibari podávají ruce spontánní pohyb, kontaktní improvizace, vědomé BDSM, umění dotyku, masáž, sport, terapie těla i duše, meditace, estetický požitek a dramatická situace.
Více na:  http://www.femdomshibari.com/ 


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek