Workshop úplné základy vázání s Joan

(Termín: 06.04.2019 11:00 - 18:30)

Zajímá vás, co je to provaz a jak je možné ho využít? Chcete umět partnera bezpečně a příjemně svázat? Na tomto workshopu se naučíte základy vázání a jak pomocí nich vytvořit základní pozice. Dostanete informace o bezpečnostních aspektech a spoustu tipů na to, jak jeho prostřednictvím předat partnerovi emoce.

Foto: Petr Jedinák

Nezaměříme se ale čistě jen na techniku. Příjemnou a hravou formou se naučíte používat jediný provaz k tomu, abyste zaměstnali mysl vašeho partnera tak, že vše kolem přestane existovat. Provazem je totiž možné nejen spoutávat, ale také hladit, objímat a vést jako při tanci a spoustu dalšího. Uvidíte, že vázání se skládá ze spousty dalších elementů a naučíte se je poskládat dle vlastní nálady a chuti svého partnera tak, abyste dokázali pro sebe a svého partnera vytvořit “bublinu”, ve které čas a prostor přestane existovat.

U jednoho provazu ale nezůstane. Použijeme více provazů, kterými tou nejjednodušší technikou partnera spoutáme do různých pozic, vhodných například i do postele.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost sami ovlivnit průběh a výsledek vázání při různých cvičeních. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je komunikovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • používání provazu a manipulace s ním
  • základní vázání a jejich možnosti
  • komunikace prostřednictvím provazu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

Pro bližší informace a registraci navštivte stránky www.subspacestudio.cz/akce/2019-04-06-workshop-uplne-zaklady/


Označeno v

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek