Workshop s Ednou v Brně

(Termín: 22.06.2019 13:30 - 22:30, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás v sobotu 22.6.2019 do Brna na shibari workshop, který povede Edna, a také na následující volné vázání.

Téma 

Přesné téma s Ednou ještě doladíme. Ale určitě bude stát za to seznámit se zase s trošku jiným přístupem k vázání. Pokud vám program po jeho zveřejnění nebude vyhovovat, není problém se odhlásit. Předpokládám, že bude jako minule dostatek zájemců – náhradníků. 🙂

Pokročilost: Workshop je určený pro studenty všech kategorií, přihlásit se může kdokoliv, kdo umí uvázat fuknční single column tie.

Vezměte si s sebou

  • Provazy – vezměte si 1-2 provazy, nejlépe však jutové nebo konopné. Doporučená délka provazů je 8-9 metrů. Více o výběru provazu. Provazy si bude možné půjčit na místě.

Organizační pokyny

Otevření prostor: 13:30, začátek workshopu: 14:00
Konec workshopu: cca 18:30
Konec afterparty: 22:00

Jste zváni po skončení WS na *After Party* s volným vázáním, povídáním nebo jiným akčněním.

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot. Pokud se dopředu domluvíte, je možné v objektu přespat na žíněnkách ve vlastním spacáku, ale počítejte s tím, že v místnosti se bude žít do pozdních hodin.

Pokud se vám nedaří najít protějšek pro vázání a dáte nám vědět při registraci (jste muž nebo žena, chcete vázat nebo být vázaný, s mužem nebo ženou?), pokusíme se pomoct v předstihu z již přihlášených sestavit dvojice.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek