Workshop Improvizované vázání s Ardentem

(Termín: 21.09.2019 16:30 - 23:00, místo: Brno – Domeček)

Vyjděme z představy, že vázání je forma mazlení. Chceme se tedy koncentrovat především na partnera, méně pak na řešení úvazu. Mohli bychom procítěně vázat nějaký standardní úvaz, ale tentokrát se necháme vést spíše tělem partnera a využijeme to, co nám zrovna nabídne momentální situace. Dáme si přitom záležet, abychom partnera měli pod kontrolou a funkčně spoutaného.

Zaměříme se na fyzický kontakt partnerů během vázání, jemnou manipulaci s tělem, plynulost pohybů a minimalizaci technického šumu. Budeme se věnovat vázání jen jedním provazem, improvizovanému hledání rohů a kotev, působení různých pocitů provazy.

Vázající zapojí celé své tělo jako opěrný bod a kontakt s vázaným. Zkusíme vázat v netradičních polohách (ne jako obvykle – v kleče za sebou), či vázání jen jednou rukou, zatímco druhou budeme partnera držet. Zkusíme vázat partnery k vlastnímu tělu a ukážeme si, jaké to má výhody.

 

Zmíníme „armfetish“ – estetiku spoutaných rukou a paží.

Budeme vázat především na zemi, případně do částečných závěsů.

 Vystoupení Ardenta na úvod

Ještě před workshopem se můžete nechat naladit ukázkou vázání na vystoupení Ardenta a to od 17:00. Vítaní jsou i ti diváci, kteří pak nebudou pokračovat na WS. ti mohou například využít prostory objektu k vlastnímu vázání nebo setkání v průběhu WS.

 Vezměte si s sebou:

· Chuť, trochu strachu, klid
· Provazy – 4 – 6 provazů, na místě budou v omezeném množství k zapůjčení
· Pohodlné oblečení
· Šátek na oči

Pokročilost:

Workshop je určen všem, kteří mají alespoň minimální zkušenost s provazy.

Organizační pokyny:

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Otevření prostor:    16:30
Vystoupení:              17:00
Workshop:               19:00 – 23:00

Pokud se vám nedaří najít protějšek pro vázání a dáte nám vědět při registraci, pokusíme se pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit poplatek. Vstup na vystoupení je pro účastníky WS v ceně workshopu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

O lektorovi: Ardent Michal

Shibari se věnuje 6 let. Učí se především u Soptíka a navštěvuje také workshopy zahraničních riggerů (Yoroï Nicolas, WykD, Riccardo WildTies, Kasumi Hourai, Pedro Cordas, Peter Slemrian, Andrea Ropes). Velmi ho baví koncept Rough Body Play Franka a Sheily.

Má rád vázání, spank a D/s emoce a komunikaci mezi partnery.

www.ardentshibari.com


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek