Workshop s Joan von Brook: Vázání na zemi

(Termín: 02.11.2019 18:00 - 23:59, místo: Brno – Domeček)

Workshop Vázání na zemi pro mírně pokročilé

Umíte takate kote, ale nevíte, co s ním dál? Do závěsu si zatím netroufáte nebo vám jen chybí inspirace, co vázat na zemi?

Na tomto workshopu si ukážeme několik „stavebních“ bloků vázání, které můžete libovolně kombinovat s těmi, co už umíte. Budeme se věnovat technice, ale ukážeme si i možnosti hraní s úvazy.

Naučíme se zejména futumomo, monoblok a trochu jiné šněrované vázání a jejich zapojení do pozic jako hogtie, „klubíčko“ a asymetrické pozice. Většinu z těchto úvazů je možné použít i do závěsu a pro ty, co zavěšovat umí, stručně ukážeme možnosti upevnění.

Pokročilost:

Pro workshop je nutné umět bezpečně uvázat takate kote nebo jiný hrudní úvaz. Vázaní by měli mít aspoň základní zkušenost s tímto úvazem.
(Ala nabízí zájemcům možnost zopakování takate kote před tímto workshopem na některém setkání v Brně, tzn. 18.10., 19.10. nebo 1.11.)

 Vezměte si s sebou:

· Provazy – alespoň 4 provazy, na místě budou v omezeném množství k zapůjčení i zakoupení
· Pohodlné oblečení

Organizační pokyny:

Otevření prostor: 18:00
Začátek workshopu: 18:30 – cca 22:30
Po workshopu: Volné vázání

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Pokud se vám nedaří najít protějšek pro vázání a dáte nám vědět při registraci, pokusíme se pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a odpovědět na ověřovací mail – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Cena je uvedena za 1 osobu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Joan von Brook se v komunitě pohybuje od roku 2013 a od roku 2014 se účastní workshopů pořádaných Soptíkem jako jeho modelka, lektorka nebo obojí. Od začátku má zkušenosti s oběma stranami provazu. Při výuce se proto soustřeďuje na předávání informací vázajícím i vázaným.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek