Workshop s Dianou Verou v Brně

(Termín: 01.02.2020 11:00 - 18:00, místo: Brno – Domeček)

Zveme vás do Brna na workshop vedený Dianou Verou, který bude zaměřený více na prožitky než na výuku techniky.

Roperetreat

Retreat – spočinutí, po kterém se otevírá nový obzor. Akce, přinášející pohled na věci z odstupu skrze určitou praxi, např. meditaci, tanec, apod.

Roperetreat – my použijeme – jak jinak než provaz. Jinými slovy, nevím jak vám, přátelé, ale mně se vztah (s partnerem, ale i vztah sám k sobě) promítá do vázání a zároveň lze vázáním mnohé v mém vztahu vylepšit, usmířit, uzdravit anebo zvorat 😊. Sami doma nebo na technických workshopech upadáme do různých stereotypů a tak úplně se nestaráme o duševní hygienu sami sebe nebo nás jako vázajícího páru.

Na tomto workshopu nabídnu cvičení, která vám pomůžou zavázat si jinak než obvykle, naladit se, propojit, cítit porozumění a dozvědět se o sobě zase něco nového. Kde už nestačí slova, tam to dotek, pohyb a provaz řeknou vždy velmi výstižně, jde jen o to poslouchat, být pozorný, nezatíženě interpretovat.
Podělím se o svoje oblíbené způsoby, jak vtáhnout partnera hlouběji do prožitku, a o výrazové prostředky, které mi slouží k větší polarizaci mých scének.
Slibuji, že tento workshop si užijí stejně ti, kdo mají rádi výměnu partnerů i mezi dvojicemi na WS, tak i ti, kteří si přejí zůstat po celou dobu v páru s tím, s kým přišli.

Samozřejmostí je, že nikdo nebude do ničeho nucen. Předpokládá se schopnost převzít za sebe a své pocity zodpovědnost a ostatní brát pouze jako zrcadlo umožňující nový úhel pohledu.

Pokročilost:

Workshop je určen pro páry začátečníky i pro pokročilé, podmínkou je před tím absolvovat některý z vázacích workshopů.

Vezměte si s sebou:

Šátek na oči, provazy a karabiny, co máte, pohodlné oblečení pro volný pohyb na zemi, deku, mikinu, ponožky pro klidnější části workshopu.

Organizační pokyny:

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou, pití ale v uzavíratelných lahvích.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Otevření prostor:    10:30
Workshop:               11:00 – 18:00
Přestávka na oběd: cca 14:00 – 15:00

Registrace:

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit vstupné – uvádějte tedy pro komunikaci mailovou adresu, kterou navštěvujete. Vstupné je vratné v plné výši při odhlášení do 24.1. Případně pomůžeme s hledáním náhradníků.
Přihlašuje se pouze jako pár, maximální počet párů je 12. Pokud se neznáme osobně, připojte prosím informaci o své pokročilosti či svých zkušenostech s vázáním.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

 

Lektorka Diana Vera o sobě: 

Vázat jsem začala v roce 2014. Původně mě na první workshopy přitáhla potřeba se naučit základní úvazy, abych mohla technicky bezpečně realizovat své erotické fantazie. Záhy se mi otevřel barvitý komplexní svět bondage inspirované východním stylem, který zdaleka překračuje hranice ložnice nebo partnerské intimity. V mém podání si v shibari podávají ruce spontánní pohyb, kontaktní improvizace, vědomé BDSM, umění dotyku, masáž, sport, terapie těla i duše, meditace, estetický požitek a dramatická situace.
Více na http://www.femdomshibari.com


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek