Workshop s Joan von Brook: Úplné základy vázání

(Termín: 01.03.2020 10:30 - 18:00, místo: Brno – Domeček)

Zajímá vás, co je to provaz a jak je možné ho využít? Chcete umět partnera bezpečně a příjemně svázat? Na tomto workshopu se naučíte základy vázání a jak pomocí nich vytvořit základní pozice. Dostanete informace o bezpečnostních aspektech a spoustu tipů na to, jak jeho prostřednictvím předat partnerovi emoce.

Nezaměříme se ale čistě jen na techniku. Příjemnou a hravou formou se naučíte používat jediný provaz k tomu, abyste zaměstnali mysl vašeho partnera tak, že vše kolem přestane existovat. Provazem je totiž možné nejen spoutávat, ale také hladit, objímat a vést jako při tanci a spoustu dalšího. Uvidíte, že vázání se skládá ze spousty dalších elementů a naučíte se je poskládat dle vlastní nálady a chuti svého partnera tak, abyste dokázali pro sebe a svého partnera vytvořit “bublinu”, ve které čas a prostor přestane existovat.

U jednoho provazu ale nezůstane. Použijeme více provazů, kterými tou nejjednodušší technikou partnera spoutáme do různých pozic, vhodných například i do postele.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost při různých cvičeních sami ovlivnit průběh a výsledek vázání. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je sdělovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • používání provazu a manipulace s ním
  • základní vázání a jejich možnosti
  • komunikace prostřednictvím provazu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání

Pokročilost:

Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

Vezměte si s sebou:

• Pohodlné oblečení
• Provazy – vezměte si 3-4 provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné půjčit v omezeném množství na místě (připište vzkaz do poznámky při registraci). Pokud dáte vědět předem, pravděpodobně bude možnost si je i zakoupit. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, napište dotaz do poznámky při přihlašování, nebo pošlete mailem: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz, předám je lektorce.

Organizační pokyny:

Otevření prostor: 10:30
Workshop: 11:00 – cca 18:00 (s přestávkou na oběd)
Místo: Brno – adresa bude sdělena při registraci

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Máte chuť přijít na workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, pokusíme se pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit včas poplatek za akci podle pokynů zaslaných mailem – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Cena je uvedena za 1 osobu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Joan von Brook se v komunitě pohybuje od roku 2013 a od roku 2014 se účastní workshopů pořádaných Soptíkem jako jeho modelka, lektorka nebo obojí. Učí se také od zahraničních lektorů a sama učí v u nás i v zahraničí. Od začátku má zkušenosti s oběma stranami provazu. Při výuce se proto soustřeďuje na předávání informací vázajícím i vázaným.

Workshop je plně obsazen.


Rezervace

Akce je již plně obsazena.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek