Workshop pro začátečníky s Def Defkongice

(Termín: 18.09.2021 10:30 - 17:00, místo: Brno – Domeček)

Bohužel Joan nemůže přijet, ale učení na WS se ujala Def Defkongice, která již odučila spoustu WS v Subspace studiu.
Její vázání můžete vidět třeba na IG: https://www.instagram.com/defkongice/

Zajímá vás, co je to provaz a jak je možné ho využít? Chcete umět partnera bezpečně a příjemně svázat? Na tomto workshopu se naučíte základy vázání a jak pomocí nich vytvořit základní pozice. Dostanete informace o bezpečnostních aspektech a spoustu tipů na to, jak jeho prostřednictvím předat partnerovi emoce.

Nejdříve začneme výukou základů vázání. Od jednoduchých úvazů budeme postupovat k základům techniky a jejího pochopení, abyste mohli volně vázat a neomezovali se jen na pár vzorů.
Nezaměříme se ale čistě jen na techniku. Příjemnou a hravou formou se naučíte používat jediný provaz k tomu, abyste zaměstnali mysl vašeho partnera tak, že vše kolem přestane existovat. Provazem je totiž možné nejen spoutávat, ale také hladit, objímat a vést jako při tanci a spoustu dalšího. Uvidíte, že vázání se skládá ze spousty dalších elementů a naučíte se je poskládat dle vlastní nálady a chuti svého partnera tak, abyste dokázali pro sebe a svého partnera vytvořit “bublinu”, ve které čas a prostor přestane existovat.

U jednoho provazu ale nezůstane. Použijeme více provazů, kterými tou nejjednodušší technikou partnera spoutáme do různých pozic, vhodných například i do postele.

Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost při různých cvičeních sami ovlivnit průběh a výsledek vázání. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je sdělovat svému partnerovi.

Na programu bude zejména:

  • používání provazu a manipulace s ním
  • minimalistické a efektní způsoby vázání rukou a nohou
  • hrudní úvaz (Takate kote)
  • neverbální a neprovazová komunikace při vázání
  • základy manipulace s tělem partnera
  • rozvazování

Pokročilost:

Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

Vezměte si s sebou:

• Pohodlné oblečení
• Provazy – vezměte si 3-4 provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné půjčit v omezeném množství na místě (připište vzkaz do poznámky při registraci). Pokud dáte vědět předem, pravděpodobně bude možnost si je i zakoupit od Joan. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, napište dotaz do poznámky při přihlašování, nebo pošlete mailem: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz, bude předán lektorce.

Organizační pokyny:

Otevření prostor: 10:30
Workshop: 11:00 – cca 17:00 (s přestávkou na oběd)
Místo: Brno – adresa bude sdělena při registraci

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Máte chuť přijít na workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, POKUSÍME SE pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit včas poplatek za akci podle pokynů zaslaných mailem – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Cena je uvedena za 1 osobu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

 


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek