Workshopy pro mírně pokročilé s Nëyou Hive

(Termín: 25.09.2021 - 26.09.2021 10:30 - 18:00, místo: Brno – Domeček)

Pro malý zájem je zrušen nedělní WS 3.

Pro mírně pokročilé milovníky provazů jsme s lektorkou Nëyou Hive (https://instagram.com/queen.of.the.hive) připravily na víkend tři samostatné workshopy.  Náplň dvou sobotních můžete využít na nedělním WS částečných závěsů. Účast na jednotlivých WS není podmíněna absolvováním těch předchozích.

WS 1: Alternativní hrudní úvazy

Chcete se naučit něco jiného než jen TK? Chcete umět uvázat také různé pozice rukou nejen za tělem, ale i před tělem, na straně a to nejen souměrně, ale i asymetricky? Na tomto workshopu se dozvíte jak uvázat hrudí úvaz přesně podle vašich představ. Zaměříme se nejen na různé stavby těla, ale také na funkci a estetiku jednotlivých pozic. S těmi, kteří už umí zavěšovat, budeme věnovat čas také bezpečnosti a technice při zavěšování za alternativní hrudní úvazy.
Předpoklady: vhodné i pro mírně pokročilé, kteří už umí single a double colum tie a umí pracovat s napětím v provazu
S sebou: 3-4 provazy

WS 2: Vázání nohou na různé způsoby

Pro nohy existuje pravděpodobně největší množství různých standardizovaných úvazů, pojďme se společně naučit alespoň ty nejoblíbenější. Kromě klasického úvazu futomomo se naučíme také aguru (turecký sed), mermaid (spojení stehen a pasu), monoblok (stehna přitažená k tělu), nebo také jednoduchou variaci na leg-tie (omotání kolem jedné nohy a pasu). Řekneme si opět něco málo k bezpečnosti, použití a estetice jednotlivých pozic i úvazů. Pro ty, kteří umí zavěšovat si řekneme také tipy pro zavěšování za tyto úvazy.

Předpoklady: vhodné i pro mírně pokročilé, kteří už umí single a double colum tie a umí pracovat s napětím v provazu
S sebou: 3-4 provazy

ZRUŠENO: WS 3: Částečné závěsy

Už umíte vázat na zemi a rádi byste vašemu vázání dali další rozměr? Pojďme se společně naučit základy zavěšování a to v podobě částečných závěsů. Velkou část budeme věnovat bezpečnosti a technice závěsných provazů, vše si ale budeme zkoušet na hravých pozicích, které méně či více potrápí naše partnery

(Podrobnější informace k jednotlivým WS budou doplněny.)

Předpoklady: vhodné i pro mírně pokročilé, kteří už umí single a double colum tie a umí pracovat s napětím v provazu
S sebou: 6-8 provazů, kruh na zavěšování nebo min. 3 horolezecké karabiny.

Organizační pokyny:

Otevření prostor v sobotu i v neděli: 10:30
WS 1: sobota 25.9. 11:00 – 14:00
WS 2: sobota 25.9. 15:00 – 18:00
ZRUŠENO: WS 3: neděle 26.9. 11:00 – 18:00 (s přestávkou na oběd)

Místo: Brno – adresa bude sdělena při registraci

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.
Oblečení zvolte pohodlné, pro začátek WS raději i další vrstvu pro zahřátí.

Máte chuť přijít na některý workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, pokusíme se pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit včas poplatek za akci podle pokynů zaslaných mailem – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Cena je uvedena za 1 osobu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Nëya Hive se vázání věnuje od roku 2018, což je relativně krátký čas. Za první rok však stihla v Subspace studiu projít jako účastník skoro všechny workshopy, přednášky a studijních skupiny (často opakovaně) a tím se jí povedl téměř “raketový start”. Věnuje se primárně improvizaci a to ve všech aspektech: improvizované úvazy, pozice i celé vázání. Klade také velký důraz na techniku a bezpečnost. Dále se více zabývá vázání se zapojením bambusů a jak vázat efektivně a neplýtvat energií. Její vázání je spíše přátelské a hravé bez sexuálního podtextu. Často učí vázání v pražském Subspace studiu a také jinde v ČR. (https://instagram.com/queen.of.the.hive)


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek