Workshop Improvizované vázání na zemi s Joan von Brook

(Termín: 02.04.2022 10:30 - 18:00, místo: Brno – Domeček)

Pro ty, co umí single a double column tie a mají něco málo navázáno, jsme s lektorkou Joan von Brook připravili sobotní workshop určený vázaným a vázajícím, které zajímá, jak bez nutnosti pamatovat si určité úvazy, vytvořit funkční improvizovaný úvaz.

Budeme se věnovat nejen samotnému vázání. Budeme stavět improvizované úvazy bez toho, abychom u toho museli moc přemýšlet a využijeme „chyby“ ve svůj prospěch. Naučíte se, jak se nechat vést provazem a přestat se bát zkoušet různé možnosti. Pochopíte, jakým způsobem váš partneři poznají, že váháte a zjistíte, jak to zamaskovat.

Improvizovaná vázání zároveň obvykle nefungují, pokud nechápete způsob fungování těla vašich partnerů. Může se tak stát, že úvaz vypadá perfektně, ale jakmile se partner pohne, tak z něj provazy spadnou. Podíváme se proto i na principy nacházení limitů těla a jejich využívání pro funkci úvazu. Současně se naučíte také s partnerovým tělem pracovat tak, aby do pozice vplynulo skoro samo. Vše navzájem spojíme praktickými znalostmi o třecích uzlech, bez kterých improvizované úvazy prakticky nemohou existovat.

Pokročilost:

Workshop je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé.

Vezměte si s sebou:

• Pohodlné oblečení
• Provazy – vezměte si 4 provazy. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné půjčit v omezeném množství na místě (připište vzkaz do poznámky při registraci). Pokud dáte vědět předem, pravděpodobně bude možnost si je i zakoupit od Joan. Nejste-li si jisti, jaké provazy jsou vhodné, nebo chcete-li se zeptat na cenu, napište dotaz do poznámky při přihlašování, nebo pošlete mailem: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz, bude předán lektorce.

Organizační pokyny:

Otevření prostor: 10:30
Workshop: 11:00 – cca 18:00 (s přestávkou na oběd)
Místo: Brno – adresa bude sdělena při registraci

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou. V blízkém dosahu není restaurace, jídlo ale lze objednat.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Máte chuť přijít na workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, POKUSÍME SE pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit včas poplatek za akci podle pokynů zaslaných mailem – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Cena je uvedena za 1 osobu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

O lektorce Joan von Brook: https://www.subspacestudio.cz/people/joan/


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek