Workshop Vázání s bambusy s Nëyou Hive

(Termín: 30.04.2022 10:30 - 18:00, místo: Brno – Domeček)

Provazy samy osobě nám umožňují partnera zafixovat do mnoha pozic. Co teprve ale když přijdou na řadu bambusy? Počet možností je najednou několikanásobný! Pojďme společně s Nëyou prozkoumat svět vázání k bambusům.

V rámci workshopu se naučíme několik nových uzlů i úvazů, které se používají právě v kombinaci s vázáním bambusů k tělu. Mimo techniku se zaměříme především na estetiku a na to jak jednotlivé pozice pracují s myslí našeho partnera a jak pomocí bambusů dát vašemu vázání novou energii.

Pro workshop potřebujete v páru dva tenké bambusy o průměru 3-5 cm. Délka je téměř libovolná, doporučujeme ale délku mezi 1 až 2 metry. Kratší tyče budou vyžadovat více kreativity na straně riggera (ne že by se s nimi však nedalo vázat) a delší tyče budou naopak z modela/modelky dělat zbraň hromadného ničení.

Bambusy budou k dispozici jen ve velmi omezeném množství, doporučujeme proto si je přinést s sebou. Pokud neseženete přímo bambusy, stejně dobře poslouží dřevěné tyče, násady od smetáků, garnýže a podobně. Vše zmíněné včetně bambusů seženete obvykle v prodejnách pro kutily (OBI, Hornbach a pod…).

Pokročilost:

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, je však výhodou už umět single a double column tie.

Vezměte si s sebou:

• Pohodlné oblečení
• 2 bambusové nebo jiné tyče průměru 3-5 cm délky 1 – 2 m
• Provazy – vezměte si 4 – 8 provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné půjčit v omezeném množství na místě (připište vzkaz do poznámky při registraci).

Organizační pokyny:

Otevření prostor: 10:30
Workshop: 11:00 – cca 18:00 (s přestávkou na oběd)
Místo: Brno – adresa bude sdělena při registraci

K dispozici je kuchyňka, káva a čaje.  Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou. V blízkém dosahu není restaurace, jídlo ale lze objednat.

Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Máte chuť přijít na workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, POKUSÍME SE pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Na akci je nutné se zaregistrovat přes níže uvedený formulář a uhradit včas poplatek za akci podle pokynů zaslaných mailem – uvádějte tedy mailovou adresu, kterou navštěvujete. Cena je uvedena za 1 osobu.
Dotazy můžete posílat mailem na adresu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz

Nëya Hive se vázání věnuje od roku 2018, což je relativně krátký čas. Za první rok však stihla v Subspace studiu projít jako účastník skoro všechny workshopy, přednášky a studijních skupiny (často opakovaně) a tím se jí povedl téměř “raketový start”. Věnuje se primárně improvizaci a to ve všech aspektech: improvizované úvazy, pozice i celé vázání. Klade také velký důraz na techniku a bezpečnost. Dále se více zabývá vázáním se zapojením bambusů a jak vázat efektivně a neplýtvat energií. Její vázání je spíše přátelské a hravé bez sexuálního podtextu. Často učí vázání v pražském Subspace studiu a také jinde v ČR. (https://instagram.com/queen.of.the.hive)


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

O

Organizátorka BDSM srazů a workshopů v Brně.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek