Workshop Kinbaku LuXuria

(Termín: 19.09.2015 - 20.09.2015 11:00 - 18:00, místo: Praha – Karlín)

Riccardo Wildties s Redsabbath z Kinbaku Luxuria přijedou ve dnech 18-20.9.2015 opět do Prahy. Během víkendu budete moci navštívit jejich workshopy a zhlédnout jejich sobotní živé vázání na Kinbaku salónu. Proč byste si to neměli nechat ujít? Podívejte se na video, fotky z jejich workshopů a vystoupení a report z jejich prvního vystoupení u nás, nebo se podívejte na další videa a fotky na stránkách Kinbaku Luxuria.

Přijďte se učit od těch nejlepších.

Dále můžete navštívit jejich workshop Bondage for sex nebo Kinbaku salón.

Programlca9580r

Workshop bude zaměřený na představení Naka ryu (styl vázání Naka Akira – jednoho z nejvýznamnějších představitelů japonské bondage). Mezi probíranými tématy bude:

  • Takate kote (gote) v podání Naka Ryu a variace třetího provazu
  • estetika v japonském tradičním pojetí – jak zvýraznit krásu vázané osoby místo jejího zakrytí provazy
  • tipy na lepší práci s provazem a plynulost
  • práce s tělem vázané osoby, rychlost, plynulost, kontrola
  • vázání na zemi
  • částečné závěsy

Témata workshopu budou odlišná od předchozích návštěv Kinbaku LuXuria v České republice.

Pokročilost

Workshop je určený mírně pokročilým až pokročilým. Účastníci musí být schopni uvázat dobré Takate kote (gote) v jakémkoliv stylu vázání. U modelek je vhodné, aby již měly nějakou zkušenost s vázáním.

Další informacelca9231r

Vezměte si s sebou:

  • pohodlné oblečení na vázání
  • bezpečnostní nůžky
  • 10 jutových nebo konopných provazů, doporučená délka 7-8 metrů

Na místě bude dostatek podložek, nemusíte si tak brát vlastní. V Naka Ryu se nepoužívají karabiny a kruhy, můžete potřebovat více provazů pro vytvoření dodatečných závěsných bodů.

Kapacita workshopů je omezena. Posledně byla workshop vyprodán velmi rychle. Na workshopy je povinná registrace (registrační formulář je na konci této stránky). Registrace se provádí za pár, tj. 2 osoby. Pro potvrzení rezervace je nutná platba předem. Bankovní spojení bude zasláno při registraci. Místo na workshop je rezervováno až zaplacením účastnického poplatku. V případě nízkého počtu účastníků může být workshop zrušen s plným vrácením peněz. Všechny workshopy budou v angličtině s možností překladů složitějších výrazů/pasáží.

Workshop konat v pražském Karlíně. Přesná adresa vám bude zaslána po registraci.

Soukromé hodiny

V případě zájmu je možnost domluvení soukromých hodin s Riccardem. Privátní vyučování dokáže posunout člověka kupředu výrazně rychleji než absolvování workshopů.


Rezervace

Rezervace uzavřeny.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek