Workshop Marlen – tělo a provaz

(Termín: 25.04.2015 - 26.04.2015 Celý den, místo: Praha – Karlín)

(English version below)

InstantIntimacyReneeCZveme vás na workshop vázání ve dnech 25-26. dubna 2015. Lektorem bude Kristina Marlen z Německa. Marlen pracuje jako tantrická domina a lektorka bondage, masáží a tantry. Dále je zpěvačkou, tanečnicí a performerkou. Ve své práci kombinuje tantru s elementy BDSM. Více se o ní dozvíte na jejích stránkách www.marlen.me.

V sobotu večer se budete moci podívat na vystoupení Marlen na Shibari Night.

„Marlen vídám v Berlíně již několik let. Obdivuji, jak pracuje se svým i partnerovým tělem při vázání, jak i při technických pasážích s ním dokáže zůstat v kontaktu. Její vázání je vždy osobní, plné tělesné blízkosti. Považuji to za jeden z nejpodstatnějších aspektů vázání, důležitější než technika.“ Soptík

Workshop

Sobota a neděle 25-26.4.2015 11:00-18:00 s přestávkou na oběd

Cílem workshopu je podívat se za hranice technik vázání. Nejdříve se zaměříme na naše těla, budeme se soustředit na naše vnímání a empatii, prozkoumáme naši živelnost a otevřeme se partnerovi. A to celé méně esoterickou formou než to zní – podíváme se na anatomii těla, váhu jednotlivých částí, těžiště a jeho pohyblivost, způsoby vnímání tělem, otevírání a zavírání těla…

Budeme pracovat rovněž s technikami improvizace a nebudeme se vázat na konkrétní vzory. Zaměříme se na plynulost vázání a udržení kontaktu s partnerem, a to i ve chvílích, kdy se soustředíte na vázání a techniku.

Workshop je otevřený pro všechny pokročilosti, ale není moc vhodný pro úplné začátečníky. Budete potřebovat pouze základní techníky jako vázání rukou, základy manipulace s provazem, je vhodné umět jakýkoliv hrudní úvaz (Takate kote).

Ať už budete jakkoliv pokročílý, z workshopu si něco odnesete.

Další informace

Kapacita workshopů je omezena. Na workshopy je povinná registrace (registrační formulář je na konci této stránky). Registrace se provádí za pár, tj. 2 osoby. U workshopů je nutná platba předem. Bankovní spojení bude zasláno při registraci. Místo na workshop je rezervováno až zaplacením účastnického poplatku. V případě nízkého počtu účastníků může být workshop zrušen s plným vrácením peněz. Všechny workshopy budou v angličtině s možností překladu.

Workshopy i Shibari Night se bude konat v Praze na Kolbence. Přesná adresa vám bude zaslána po registraci.

(English version)

Body. Rope. Flow.

Kristina Marlen works a s a tantric dominatrix in Berlin. She´s also a dancer, singer and performer.

In her work, she combines the tantric ritual with elements of BDSM.

Workshop

Saturday and Sunday 25-26.4.2015 11:00-18:00 with lunch break

The focus of the workshop is to go beyond rope technique – we will explore our own bodies first, deepen our perception and empathy, explore physicality and boundaries, open ourselves for flow of energy while meeting another person.

This is less esoteric than it sounds – we will have a serious research on anatomy and kinesthetic spheres, on weight of bodies, compression and expansion – skills that we need for a successfull ropesession. Also we will find and experiment with our own attitude and presence while tying.

We will work with tools of improvisation that allow us to follow free impulses rather than be stuck in strict patterns. We will work on flow while tying and train how to stay physically present even though we are concentrated on ropework with one part of our brains.

This workshop is open for all levels but it´s not a total beginners workshop. Basics of rope knowlegde is required – in some exercises we will use basic patterns like a two rope TK which won´t be explained for very long. I won´t teach the single column tie or basics of rope handling. But the work is useful for very experienced  riggers as well as newcomers we will work a lot with the beginners mind.

With any kind of experience you will take something with you.

Additional information

  • all workshops in English
  • registration as a couple using form below
  • advance payment required
  • all workshop will be held in Prague, we will send you address after succesful registration

Rezervace

Rezervace uzavřeny.

Označeno v workshop

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek