Kinbaku Luxuria 10.-11.8.2013 opět v Brně

Riccardo Wildties s Redsabbath z Kinbaku Luxuria přijedou ve dnech 10-11.8.2013 opět do Brna. Během víkendu budete moci navštívit jejich workshopy a zhlédnout jejich sobotní vystoupení. Proč byste si to neměli nechat ujít? Podívejte se na video, fotky a report z jejich posledního vystoupení u nás, nebo se podívejte na další videa a fotky na stránkách Kinbaku Luxuria.

ridotta_r

Program Kinbaku Luxuria v Brně:

Sobota 10.8.2013:

Neděle 11.8.2013:

Kapacita workshopů je omezena (platí zejména pro ty nedělní). Na workshopy i Shibari night je povinná registrace (a to samostatně na každou akci – registrační formulář je na konci stránek jednotlivých akcí). U workshopů je nutná platba předem. Bankovní spojení bude zasláno při registraci. Místo na workshop je rezervováno až zaplacením účastnického poplatku. V případě nízkého počtu účastníků může být workshop zrušen s plným vrácením peněz. Všechny workshopy budou v angličtině s možností překladů složitějších výrazů/pasáží.

Workshopy i Shibari night se bude konat v Brně na Domečku. Přesná adresa vám bude zaslána po registraci.

Na workshopy si s sebou vezměte jutové nebo konopné provazy délky 7-9 metrů (počet provazů je uveden zvlášť u každého workshopu). Na nedělní workshopy jsou navíc potřebné karabiny/kruh na částečný závěs. Provazy, kruh i základní typ karabin bude možné koupit na místě, je vhodné si je však objednat dopředu (stačí to uvést v registraci).

Sobotní workshopy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, zatímco podmínkou účasti na nedělních workshopech je zvládnutí uvázání Takete-kote. Měli byste jej zvládnout uvázat do 5-6 minut a zejména dostatečně pevně.

Pokud teprve začínáte s vázáním a chtěli byste se zúčastnit workshopu, je vhodné navštívit workshop pro začatečníky 27.7.2013 v Praze na začátku Shibari night. Jste-li pokročilí a chtete se připravit na náročnější nedělní workshopy, přijďte si procvičit Takate-kote a další dovednosti na Shibari night 27.7.2013 v Praze nebo na červencový workshop závěsné bondage v Brně (bude teprve ohlášen).

Případné dotazy nám prosím zasílejte přes kontaktní formulář.

Označeno v Články Označeno s:

Nejbližší akce

Zasílání pozvánek