Opakování a trénování

Opakování

Na workshopech se naučíte spoustu věcí, ale doma si již nemusíte vzpomenout na některé detaily. Na Shibari Night si tato vázání můžete procvičit. Téměř vždy se tam vyskytují někteří přednášející z posledních workshopů. Pokud jste si něco nezapamatovali, určitě vám rádi poradí. Také můžete oslovit další účastníky, protože platí, že víc hlav víc ví…

Trénování

Je vhodné mít naučené některá základní vázání tak, abyste je byli schopni vázat plynule a mohli se při hraní plně soustředit na partnera. Je obrovský rozdíl mezi nejistým tápáním při vázání a sebevědomým ovládnutím partnera s použitím provazu. Ale komu se chce nacvičovat vázání doma? Přitom i trocha tréninku vás posune hodně kupředu. S více lidmi vám to půjde snadněji.

Vázání, na které si sami netroufáte

Zkušenější si mohou vyzkoušet závěsnou bondage, na kterou si doma ještě sami netroufají, ale chtěli by si ji nacvičit pod dohledem někoho zkušenějšího. Doma vám nikdo neporadí a hlavně nepomůže v případě problémů. Na Shibari Night bude okolo vás vždy několik lidí, kteří vám mohou pomoci.

Nejbližší akce

  • V nejbližší době nejsou naplánováné žádné akce.

Zasílání pozvánek